وب سایت رسمی شرکت سایپا

محصولات و خدمات شرکت سایپا

۰۸ مهر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۱ کد : ۲۰ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۳۶۷۰
شرایط فروش گروه سایپا محصولات خود را با توجه به نیاز بازار در شرایط خاص و با روشهای فروش متفاوت عرضه می نماید. مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگیها و یا از طریق وب سایت به خرید محصولات مورد نظر بپردازند. روشهای فروش تحت قالب فروش فوری و یا روشهای اعتباری ، لیزینگ و ... طراحی و عرضه می گردند. وضعیت خودروی مشتری در راستای افزایش رضایت مشتریان و شفاف سازی اطلاعات، کلیه مشتریان که محصولات گروه را از طریق نمایندگیها و یا به صورت اینترنتی خریداری نموده اند، می توانند وضعیت خرید خودرو را بصورت آنلاین مشاهده نمایند. فروش ناوگانی فروش سازمانی به عقد قرارداد با سازمان ها، شرکت ها ، موسسات و ادارات دولتی و خصوصی گفته می شود که در یک مدت زمان مشخص تعداد خاصی خودرو از طرف شرکت سایپا به افراد معرفی شده آن سازمان که می تواند کارمند ها، مدیران و یا مشتریان آن سازمان باشد، عرضه شود.لازم به ذکر است که شرکت سایپا شرایط ویزه و تسهیلات خاصی را برای این گروه از مشتریان خود قائل خواهد شد. سازمانها می توانند جهت عقد قرارداد با گروه سایپا به معاونت بازاریابی و فروش گروه مراجعه نمایند. آدرس: جاده مخصوص کرج – کیلومتر ۱۱ - معاونت بازاریابی و فروش گروه – اداره فروش ناوگانی
محصولات و خدمات شرکت سایپا

شرایط فروش

گروه سایپا محصولات خود را با توجه به نیاز بازار در شرایط خاص و با روشهای فروش متفاوت عرضه می نماید. مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگیها و یا از طریق وب سایت به خرید محصولات مورد نظر بپردازند. روشهای فروش تحت قالب فروش فوری و یا روشهای اعتباری ، لیزینگ و ... طراحی و عرضه می گردند.
 

 

cata-1.jpg

خرید اینترنتی

خرید اعتباری

sales-3.jpg

وضعیت خودروی مشتری

در راستای افزایش رضایت مشتریان و شفاف سازی اطلاعات، کلیه مشتریان که محصولات گروه را از طریق نمایندگیها و یا به صورت اینترنتی خریداری نموده اند، می توانند وضعیت خرید خودرو را بصورت آنلاین مشاهده نمایند.

مشاهده وضعیت خودرواستعلام سند خودرو

sales-4.jpg

فروش ناوگانی

فروش سازمانی به عقد قرارداد با سازمان ها، شرکت ها ، موسسات و ادارات دولتی و خصوصی گفته می شود که در یک مدت زمان مشخص تعداد خاصی خودرو از طرف شرکت سایپا به افراد معرفی شده آن سازمان که می تواند کارمند ها، مدیران و یا مشتریان آن سازمان باشد، عرضه شود.لازم به ذکر است که شرکت سایپا شرایط ویزه و تسهیلات خاصی را برای این گروه از مشتریان خود قائل خواهد شد. 

سازمانها می توانند جهت عقد قرارداد با گروه سایپا به معاونت بازاریابی و فروش گروه مراجعه نمایند.

آدرس: جاده مخصوص کرج – کیلومتر 11 - معاونت بازاریابی و فروش گروه – اداره فروش ناوگانی

sales-5.jpg

خرید خودرو کارکرده

دارندگان خودروهای کارکرده می توانند از طریق این امکان مبادرت به تعویض خودروی خود با خودروی نو و کارکرده دیگر نمایند . در این طرح خودروی شما توسط کارشناسان فنی سایپا بررسی و قیمت گذاری می شود و شما می توانید در ازای آن یک خودروی نو و یا کارکرده (دارای گواهی سلامت و بسته خدمت) تهاتر نمایید. در این شیوه، خودروهای دست دوم جذب شده، طبق چک لیستهای مشخص توسط نمایندگی، بهسازی شده و خودرو گارانتی و به خریداران متقاضی عرضه می‌گردد. بدیهی است این بهسازی اثرات مثبتی بر عملکرد خودرو و کاهش آلاینده‌های محیطی اعم از آلودگی هوا، آلودگی صوتی و کاهش خطرات و تصادفات ناشی از ایرادات فنی خودرو خواهد داشت. ضمن اینکه این روش فروش، موجب ایجاد مراکزی مطمئن و مورد اطمینان خریداران و فروشندگان خودروهای کارکرده درسطح شبکه خواهد بود که نهایتا رضایت مشتریان قبلی گروه سایپا را در پی خواهد داشت.

همچنین مشتریانی که علاقه مند هستند خودروهای کارکرده را از خودروسازی سایپا خرید نمایند می توانند از این طرح استفاده کنند. خودروهای کارکرده ارائه شده توسط نمایندگی های گروه سایپا دارای گواهینامه سلامت (جهت تایید سلامت فنی خودرو) و کارت گارانتی (بسته خدمات پس از فروش) می باشند.

farsoode.jpg

جایگزینی خودروهای فرسوده

طرح جمع آوری خودروهای فرسوده به منظور اقدامات حمایتی از محیط زیست در مقاطع مختلف زمانی فعال می گردد. دراین مقاطع دارندگان خودروهای فرسوده می توانند طبق مراحل زیر عمل نمایند:

 • متقاضیان به نمایندگی های اعلام شده مراجعه و مدارک مورد نیاز را ارائه می دهند.
 • نمایندگی پس از کنترل مدارک، فرم مربوط به شرایط تفصیلی طرح را به متقاضی ارائه می نماید.
 • پس از قبول شرایط از سوی متقاضی، نمایندگی اقدام به تنظیم برگ درخواست تعویض خودرو نموده، ضمن ارائه یک نسخه از آن به متقاضی به واحد تحویل گیرنده را نیز به وی تحویل می دهد.
 • متقاضی به محل پارکینگ خودرو مراجعه کرده پس از بررسی مشخصات و اسناد خودرو توسط واحد مذکور، خودرو فرسوده از متقاضی تحویل گرفته شده ودر قبال آن به متقاضی رسید داده می شود ، سپس نسبت به معرفی متقاضی به دفترخانه اسنادرسمی جهت انتقال سند اقدام می گردد.
 • واحد تحویل گیرنده پس از اطمینان از انتقال سند به نام شرکت نسبت به معرفی متقاضی به نمایندگی مربوطه جهت تخصیص خودرو اقدام می نماید.

Option.jpg

فروش آپشن و لوازم جانبی

گروه سایپا جهت تطبیق بیشتر محصولات با نظرات مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه آپشن و قطعات به همراه نصب آنها بر روی محصولات تولیدی گروه سایپا با حفظ گارانتی آنها نموده است. این کسب و کار به عنوان یک کسب و کار مکمل در گروه بر عهده شرکت سایپا یدک می‌باشد.

%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%B7%D9%84%D8%A7%D9%8A%D9%8A.jpg

سایپا کارت طلایی

در راستای افزایش اطمینان، اعتماد و آسودگی خاطر مشتریان، خدمات متنوع و همه جانبه ای در قالب کارتهای طلایی تعریف و به مشتریان ارائه می گردد.این گروه با بهره گیری از ناوگان مجهز و پرسنل کار آزموده و باتجربه خدمات مذکور را که مجموعه ای از نیاز های فنی و خدماتی مشتریان بوده با برترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن ارائه خواهد نمود.

اطلاعات بیشتر

bimeh.JPG

بیمه

گروه بیمه ای سایپا بر آن است تا با بهره گیری از توانمندی بیمه گران و تکیه بر قابلیت های خویش و شبکه گسترده فروش نسبت به انجام مشاوره بیمه ای و ارائه مناسب ترین پوشش ها با بهترین نرخ و شرایط و خدمات پس از آن، به گروه سایپا و سایر مشتریان اقدام نماید.

صدور انواع بیمه نامه:

 • بیمه اتومبیل: ثالث و بدنه
 • بیمه اشخاص: درمان، عمر و حادثه، عمر و پس انداز، حوادث مسافران (آکسا)، جامع زندگی و...
 • بیمه حریق: صنعتی، غیر صنعتی، مسکونی
 • بیمه باربری: داخلی، وارداتی، صادراتی
 • بیمه مسئولیت و مهندسی: مقاطعه کاران، مهندسی، پزشکان، کامپیوتر و ...
 • بیمه اعتباری

ارائه خدمات مشاوره ای :

 • تامین انواع پوشش های بیمه ای
 • مدیریت ریسک بیمه ای

ارائه خدمات بیمه ای با شرایط خاص و تسهیلات ویژه:

 • تسهیلات پرداخت حق بیمه
 • مشاوره و پیگیری در تقویم و تسویه خسارت
 • قرعه کشی سه ماهه برای مشتریان
 • امکان ثبت درخواست خرید بیمه نامه از طریق اینترنت
 • اطلاع رسانی تمدید بیمه نامه از طریق مکاتبه، پیامک و تماس تلفنی

کلید واژه ها: نمایندگی سایپا لردگان 5877


( ۸ )

نظر شما :