اخبار

بخشودگی جرایم تاخیر مشتریان شرکت لیزینگ رایان سایپا و زامیاد

بخشودگی جرایم تاخیر مشتریان

به مناسبت دهه فجر شرکت سایپا و زامیاد طرح بخشودگی جرایم تاخیر مشتریان به شرح ذیل می باشد

ادامه مطلب
سرویس خودرو زانتیا
خدمات نقاش نمایندگی سایپا

سرویس خودرو زانتیا

گاهی ممکن است در اثر تابش نور خورشید و فضولات پرندگان و شیره‌ی درختان بدنه‌ی خودروی ما دچار آسیب شود. گاهی ممکن است بدنه‌ی اتومبیل مان در اثر باران‌های اسیدی دچار یکسری آسیب‌ها شود. و گاهی نیز ممکن است بر اثر شست و شوی نامناسب خودرو، رنگ خودرو آسیب ببیند همه‌ی این عوامل به گونه‌ای ممکن است به رنگ بدنه‌ی خودرو آسیب وارد کندو در نتیجه بدنه‌ی خودرو نیاز به احیای رنگ داشته باشد.

ادامه مطلب
لیست فروش نقدی اعتباری ۲۵ مهر ۹۸

فروش محصولات نقدی اعتباری

برای ثبت نام بهتر است به خود نمایندگی مراجعه نمود  آدرس لردگان بلوار پرستار بعداز بیمارستان شهدا ابتدایی جاده لردگان منجرموئی  تلفن تماس ۰۳۸۳۴۴۴۴۴۲۲ - ۰۳۸۳۴۴۴۳۰۶۶ لطفا به تاریخ و ساعت فروش دقت فرمایید./.

ادامه مطلب
محصولات و خدمات شرکت سایپا
وب سایت رسمی شرکت سایپا

محصولات و خدمات شرکت سایپا

شرایط فروش گروه سایپا محصولات خود را با توجه به نیاز بازار در شرایط خاص و با روشهای فروش متفاوت عرضه می نماید. مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگیها و یا از طریق وب سایت به خرید محصولات مورد نظر بپردازند. روشهای فروش تحت قالب فروش فوری و یا روشهای اعتباری ، لیزینگ و ... طراحی و عرضه می گردند. وضعیت خودروی مشتری در راستای افزایش رضایت مشتریان و شفاف سازی اطلاعات، کلیه مشتریان که محصولات گروه را از طریق نمایندگیها و یا به صورت اینترنتی خریداری نموده اند، می توانند وضعیت خرید خودرو را بصورت آنلاین مشاهده نمایند. فروش ناوگانی فروش سازمانی به عقد قرارداد با سازمان ها، شرکت ها ، موسسات و ادارات دولتی و خصوصی گفته می شود که در یک مدت زمان مشخص تعداد خاصی خودرو از طرف شرکت سایپا به افراد معرفی شده آن سازمان که می تواند کارمند ها، مدیران و یا مشتریان آن سازمان باشد، عرضه شود.لازم به ذکر است که شرکت سایپا شرایط ویزه و تسهیلات خاصی را برای این گروه از مشتریان خود قائل خواهد شد. سازمانها می توانند جهت عقد قرارداد با گروه سایپا به معاونت بازاریابی و فروش گروه مراجعه نمایند. آدرس: جاده مخصوص کرج – کیلومتر ۱۱ - معاونت بازاریابی و فروش گروه – اداره فروش ناوگانی

ادامه مطلب
فرهنگ سازی
مسئولیت های اجتماعی

فرهنگ سازی

مسئولیت های اجتماعی باتوجه به نقش اساسی و مهم سهامداران و ذی نفعان در یک بنگاه اقتصادی، گروه سایپا نیز به این مهم توجه خاصی نشان داده و برآن است تا مسئولیت های اجتماعی خود را در قبال تمامی ذی نفعان در ۴ گروه، جامعه، مشتریان، دولت و سهامداران به نحو احسن ایفا نماید. برای گروه جامعه سه آیتم حفظ محیط زیست،کاهش آلایندگی و مدیریت بهینه سوخت خودروها مد نظرقرار گرفته شده است. برای گروه مشتریان نیز تولید محصول با کیفیت و ایمن، خدمات پس از فروش با کیفیت، قیمت مناسب و تنوع محصول مد نظر می باشد. در گروه دولت نیز نگاه ارتقاء محصولات در راستای انطباق با استانداردهای ۵۵ گانه دنبال می شوند و در گروه سهامداران نیز با نگاه انتفاعی به هزینه کمتر و سود بیشتر دقت می گردد.

ادامه مطلب
راه های تماس با ما
تماس با ما

راه های تماس با ما

کاربر گرامی این قسمت جهت ارتباط هر چه بهتر شما با گروه خودروسازی سایپا ایجاد شده است. ارائه پیشنهادات و انتقادات، مسلماً ما را به سمت پیشرفت و خدمت رسانی هر چه بهتر هدایت می نماید. چنانچه درخصوص فروش و خدمات پس از فروش پیگیری خاص و یا ابهامی وجود دارد لطفاً از طریق سامانه ارتباط با مشتریان که در قسمت فوقانی صفحه قرار داده شده است با ما ارتباط برقرار نمایید. با تشکر از شما

ادامه مطلب